Wyróżnij swój biznes

Czy kiedykolwiek realizowałeś nietypowe zlecenie wymagające specjalistycznej wiedzy? Jeśli problemem jest oświetlenie, mamy zespół ekspertów i zestaw starannie dobranych produktów idealnych dla Ciebie. Pomożemy Ci niezależnie od skali projektu. Mały czy wielki, na potrzeby prywatnego domu, czy budynków przemysłowych - nasi eksperci są gotowi. Otrzymasz przegląd całej instalacji i pomożemy Ci w wyborze systemu operacyjnego oraz ilości i rodzaju gniazdek

Solar Plus

Solar Plus to katalog starannie dobranych produktów, które zaspokoją 90% Twoich dziennych potrzeb. Wszystkie produkty z katalogu pochodzą od sprawdzonych dostawców. Oferta obejmuje materiały elektryczne, hydrauliczne i grzewcze, dobrane w ścisłej współpracy z naszymi dostawcami. To gwarancja konkurencyjnej ceny na wysokiej jakości produkty oraz bezpieczeństwo dostawy. Wszystkie produkty z Solar Plus są dostępne w naszym magazynie. Nie musisz już tracić czasu na szukanie najlepszych i najkorzystniejszych cenowo materiałów. Zrobiliśmy to za Ciebie! Teraz możesz zamawiać je 24/7 z wygodnej aplikacji online.

Pozostań konkurencyjny w branży

Skorzystaj z bazy wiedzy wprost od naszych ekspertów. Zobacz, jakie nowości rynkowe oferujemy i zdobądź informacje o innowacyjnych rozwiązaniach technologicznych.

Inteligentne rozwiązania dla Twojego biznesu

Smart moving

Solar znajdzie dla Ciebie najlepsze rozwiązanie. Nasz system koordynacji dostaw jest przystosowany do obsługi szerokiej gamy indywidualnych rozwiązań w zakresie dystrybucji i przepływu materiałów.

Smart handling

Jesteśmy przygotowani do obsługi każdego rodzaju specjalnego pakowania, oznakowania i wymagań prefabrykacji.

Smart inventory

Pomagamy optymalizować łańcuch dostaw i redukować koszty. Możemy też pomóc skonsolidować portfolio dostawców, ułatwiając Ci prowadzenie działalności.