Oprawy wnętrzowe

Oprawy zewnętrzne

Oświetlenie przemysłowe

Oświetlenie - NaświetlaczeRozwiązania szyte na miarę

Standardowe rozwiązania nie zawsze są w stanie sprostać rygorystycznym wymaganiom. Dlatego nasi projektanci oświetlania nie boją się żadnych wyzwań. Specjaliści z Solar zaproponują rozwiązanie specjalnie dla Ciebie, dopasowane do Twoich potrzeb. Bez względu czy potrzebujesz projektu dla oświetlenia hali produkcyjnej, infrastruktury miejskiej, czy przestrzeni biurowej. Stworzymy rozwiązanie szyte na miarę.Tworzymy rozwiązania oświetleniowe przyszłości. 

W asortymencie Solar Light znajdziesz wszystko, od małych opraw typu downlight i oświetlenia biurowego po naświetlacze ATEX, oświetlenie drogowe i awaryjne.

Jeśli standardowe rozwiązanie nie zadziała, dostosujemy rozwiązanie dla Ciebie we współpracy z naszymi dostawcami produktów z koncepcji Solar Light.Oświetlenie awaryjne w Solar Light

Znamy wszystkie świecące zielone znaki przy wyjściach ewakuacyjnych w kinach, szkołach, instytucjach i centrach handlowych. Ponieważ istnieją surowe wymagania dotyczące oświetlenia awaryjnego w miejscach publicznych, w których gromadzi się wiele osób.

Zamiast centralnego rozwiązania, w którym kable ognioodporne muszą być poprowadzone do poszczególnych opraw, Solar Light oferuje zdecentralizowane rozwiązania. Każda oprawa wyposażona jest w akumulator o żywotności do 8 lat. Jednocześnie istnieje możliwość centralnego monitoringu oświetlenia za pośrednictwem komunikacji bezprzewodowej.Rozwiązania do sterowania oświetleniem

Światło w znacznym stopniu wpływa na nasz nastrój, poziom aktywności i nasz rytm dobowy. Jeśli jest właściwie używane może zwiększyć koncentrację i zapobiec problemom ze snem. W przypadku sterowania oświetleniem istnieje wiele rozwiązań. Od prostych rozwiązań autonomicznych po bardziej zaawansowane rozwiązania BMS.Projektowanie oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego

Oświetlenie odgrywa niezwykle istotną rolę zarówno we wnętrzach budynków, jak i przestrzeni miejskiej. Właściwie oświetlone pomieszczenia biurowe, hale sportowe, sklepowe czy hale produkcyjne to przestrzeń, w której użytkownicy czują się bardziej komfortowo, pracownicy są wydajniejsi, a ich wzrok jest chroniony przed chorobami wynikającymi z pracy przy niewłaściwym świetle. Odpowiednio rozmieszczone światło w przestrzeni publicznej zwiększa bezpieczeństwo, a także poprawia estetykę i atrakcyjność danego obszaru. W Solar dobrze wiemy, jak istotną rolę na wielu płaszczyznach odgrywa odpowiednio zaprojektowane i wykonane oświetlenie. Z myślą o inwestorach poszukujących nowoczesnych rozwiązań dopasowanych do wymagań danego projektu stworzyliśmy Solar Light. To coś więcej niż produkty niezbędne do instalacji oświetlenia. To kompleksowa oferta obejmująca wysokiej klasy elementy instalacji oświetleniowej, które spełniają nawet najbardziej rygorystyczne normy, a także wsparcie naszych specjalistów na każdym etapie projektu i wykonania inwestycji.

Projektowanie oświetlenia wraz z niezbędnymi produktami w Solar Light

W przypadku niektórych inwestycji standardowe rozwiązania przestają być wystarczające. W Solar Light tworzymy rozwiązania spełniające rygorystyczne normy i sprawdzające się nawet w najtrudniejszych warunkach. Dzięki współpracy z najlepszymi dostawcami zapewnimy najwyższej klasy komponenty niezbędne do wdrożenia przygotowanego przez naszych specjalistów projektu oświetlenia.

Dopasowany do danej inwestycji projekt oświetlenia, to szereg korzyści: zwiększenie bezpieczeństwa pracowników, poprawa komfortu użytkowania danej przestrzeni, a także zmniejszenie zużycia energii elektrycznej. Chcesz dowiedzieć się więcej o Solar Light, potrzebujesz projektu oświetlenia dopasowanego do konkretnej inwestycji? Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami!

Formularz kontaktowy

Napisz, w czym możemy Ci pomóc. Postaramy się odpowiedzieć na każde pytanie
NIP:

Imię i Nazwisko
(osoba odbierająca towar):
Adres e-mail:
Telefon:
Temat:
Treść:
Załącznik:
Dodaj załącznik