Katalog Solar Netto

Niskie ceny na szeroką gamę produktów oświetleniowych LED z koncepcji Solar Netto.Solar Netto do codziennych potrzeb?

Pracujemy tak, aby ułatwić Ci życie jako Klientowi. Uważamy, że powinieneś być w stanie kupić najbardziej popularne produkty w odpowiednich, konkurencyjnych cenach netto. Jeśli nie potrzebujesz dodatkowych funkcji lub kilku różnych barw światła, a design produktu nie decyduje o wyborze, Solar Netto jest właściwym rozwiązaniem.

Jeśli nie potrzebujesz dodatkowych funkcji lub kilku różnych barw światła, a design produktu nie decyduje o wyborze, Solar Netto jest właściwym rozwiązaniem.

Postaw na Solar Netto dopasowane do wymagań

Naszym celem jest dostarczanie jak największej wartości dodanej za każdą złotówkę. Kupując produkty z koncepcji Solar Netto otrzymasz nie tylko najlepiej dobrany asortyment w najniższej cenie, ale również wszystkie informacje techniczne, pomoc na każdym etapie zamówienia, sprawną logistykę oraz intuicyjny sklep internetowy.

Koncepcja Solar Netto to oświetleniowy minimalizm – skupiamy się na kwestiach praktycznych, na rozwiązaniach, które ułatwiają pracę i powodują, że staje się ona znacznie bardziej efektywna. Masz pewność, że wybierając niezbędne produkty, nie przekroczysz ustalonego budżetu. Oświetlenie LED Solar Netto to również troska o środowisko i oszczędności związane z użytkowaniem tej nowoczesnej technologii, a dopełnieniem jest platforma B2B, gdzie w łatwy sposób złożysz zamówienie i znajdziesz wszelki potrzebne informacje. Wychodząc naprzeciw wymaganiom zapewniamy też szeroki wybór opcji dostawy, aby każdy z naszych klientów otrzymał asortyment Solar Netto w odpowiednim miejscu i o czasie.

Korzyści z wyboru Solar Netto są nie do zakwestionowania – konkurencyjne ceny, popularne produkty z podstawowych kategorii oświetleniowych w najniższych możliwych cenach oraz szybka dostawa dzięki wysokiej dostępności produktów i intuicyjnemu webshopowi Solar. Nasze biuro obsługi klienta wraz z pomocą techniczną jest dostępne w dni robocze od 8:00 do 16:00. Stworzona przez nas koncepcja Solar Netto jest najlepszą ofertą na rynku w stosunku jakość/cena. Nie musisz tracić czasu na wybieranie najtańszych opraw które spełnią Twoje wymagania - zrobiliśmy to za Ciebie.

Korzyści z Solar Netto

- Popularne, podstawowe produkty oświetleniowe
- Konkurencyjne ceny
- Łatwa dostępność dzięki dostawom z dnia na dzień

Skontaktuj się z nami

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej skontaktuj się z nami.

Oświetlenie z uwzględnieniem środowiska

Wiemy, co oznacza nowoczesne oświetlenie dla ludzi, środowiska i portfela. I nie mówimy tu tylko o bardziej komfortowym otoczeniu, w którym możemy żyć, ani o oszczędnościach osiąganych dzięki nowoczesnemu oświetleniu LED. Mówimy również o trosce o środowisko, ponieważ technologia LED jest bardzo energooszczędna i zapewnia dużo światła w stosunku do zużywanej energii elektrycznej. Dzięki niższemu zużyciu energii możemy ograniczyć nie tylko wydatki, ale również zmniejszyć negatywny wpływ na nasze środowisko.

Sklep internetowy Solar, otwarty 24/7

Oferujemy kilka różnych sposobów współpracy z nami. Szczególnie polecamy naszą platformę internetową, dzięki której łatwo możesz robić zakupy oraz składać zapytania ofertowe. W naszym sklepie internetowym masz dostęp do wyszukiwarki, informacji o produktach, promocjach oraz innych wartościowych treści.

Dostawy na czas i na miejsce

To, że otrzymasz towar, który potrzebujesz we właściwym czasie i we właściwym miejscu, jest oczywiste. Ty decydujesz o odpowiednim czasie - mamy duży wybór opcji dostawy, niezależnie od tego, czy potrzebujesz części na już czy za kilka dni! Nasi pracownicy z centrum dystrybucji oraz biura obsługi klienta dołożą wszelkich starań, aby znaleźć rozwiązanie najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

Formularz kontaktowy

Napisz, w czym możemy Ci pomóc. Postaramy się odpowiedzieć na każde pytanie
NIP:

Imię i Nazwisko
(osoba odbierająca towar):
Adres e-mail:
Telefon:
Temat:
Treść:
Załącznik:
Dodaj załącznik