Wybieraj profesjonalne narzędzia ze wsparciem naszych ekspertów

W ramach koncepcji Solar Tools przygotowaliśmy kompleksową ofertę narządzi, a także wszelkich niezbędnych komponentów i akcesoriów, wykorzystywanych w codziennej pracy. Jednak Solar Polska to coś więcej niż dobrze zaopatrzona hurtownia dla elektroinstalatorów. To kompleksowe rozwiązania dla przemysłu i fachowców – dla wszystkich, którzy potrzebują niezawodnych narzędzi niezbędnych w codziennej pracy.

Na nas możesz liczyć! Solar Tools to nie tylko wysokiej klasy narzędzia, ale także wsparcie specjalistów. Wiemy, jak istotny jest wybór odpowiednich narzędzi, na których będziesz mógł polegać podczas wykonywania swoich obowiązków. Solidne i precyzyjne profesjonalne narzędzia w znacznym stopniu poprawiają komfort pracy i zwiększają efektywność pracowników. Dobre narzędzie, to dobrze wykonana praca. Cel jest prosty, a nasi specjaliści pomogą Ci go osiągnąć. Dzięki fachowemu doradztwu znacznie szybciej dokonasz zakupu i zamówisz potrzebne narzędzia, a zaoszczędzony czas możesz wykorzystać na planowanie rozwoju Twojej firmy.

Poznaj zespół ekspertów Solar Tools

Ofertę Solar Tools stworzyli nasi specjaliści, którzy znają specyfikę codziennej pracy elektroinstalatora. Dzięki tej wiedzy, mogliśmy przygotować narzędzia i akcesoria wyróżniające się najwyższą jakością i właściwościami istotnymi podczas wykonywania prac. Skontaktuj się z nami, odwiedź jeden z oddziałów, a nasi eksperci doradzą wybór najlepszych narzędzi, których jakość spełni Twoje oczekiwania i potrzeby. W naszej ofercie znajdziesz profesjonalne narzędzia o równie wysokiej lub wyższej jakości co narzędzia sprawdzonych producentów. Asortyment Solar Tools obejmuje zarówno elektronarzędzia, jak i profesjonalne narzędzia ręczne – również modele dopasowane do specyfiki pracy elektroinstalatora.

Zadbamy także o jeszcze lepsze działanie Twojej firmy. Opowiedz, co chciałbyś poprawić, czego oczekujesz, jakie trudności napotykasz, a nasi doradcy znajdą idealne rozwiązanie. Dzięki realizowanym w Solar Polska programowi oszczędnościowemu TCO pomożemy Ci poprawić efektywność działu zakupów, a także zapewnić ciągłość dostaw. Z Solar Tools zaoszczędzisz czas i pieniądze, nie tylko wybierając korzystne cenowo profesjonalne narzędzia, ale także optymalizując procesy zakupowe w swojej firmie.

Narzędzia ręczne – trwałe i ergonomiczne

Trudno wyobrazić sobie codzienną pracę elektroinstalatora bez solidnych wkrętaków, kombinerek czy kluczy. Przygotowaliśmy w naszej ofercie narzędzia ręczne wykonane z trwałych materiałów, zaprojektowane z dbałością o ergonomię

Elektronarzędzia do zadań specjalnych

Niezawodne elektronarzędzia dla profesjonalistów, które pozwolą Ci pracować jeszcze wydajniej. Wyposażone w nowoczesne rozwiązania, stworzone do intensywnego użytkowania. Sprawdź ofertę elektronarzędzi najlepszych marek!

BHP – dla większego bezpieczeństwa pracy

Zadbaj o bezpieczeństwo w czasie pracy i wybierz artykuły BHP najwyższej jakości. Przygotowaliśmy niezbędne środki ochrony indywidualnej, żebyś mógł lepiej chronić swoje zdrowie podczas pracy w trudnych warunkach. Sprawdź ofertę!Niezbędne akcesoria do elektronarzędzi

W Solar Tools pomyśleliśmy o wszystkim! Wszystkie akcesoria do elektronarzędzi, które przydadzą się w warsztacie oraz podczas pracy na obiekcie znajdziesz w jednym miejscu. Końcówki do wkrętaków, wiertła, bity, a wszystko najlepszej jakości.

Profesjonalne przyrządy pomiarowe

Praca elektroinstalatora wymaga stosowania precyzyjnych przyrządów pomiarowych. W ofercie Solar Tools znajdziesz niezawodne testery elektryczne napięcia i multimetry cyfrowe od sprawdzonych producentów. Zobacz ofertę i zamów.


Profesjonalne narzędzia, których potrzebujesz, dostępne od ręki

Doskonale wiemy, jak cenny jest czas. Dlatego dzięki Solar Tools zrobisz niezbędne zakupy jeszcze szybciej. Dopełniamy wszelkich starań, by stany magazynowe były uzupełniane na bieżąco, tak by od narzędzi, których potrzebujesz dzieliło Cię zaledwie jedno kliknięcie. My tworzymy ofertę dopasowaną do Ciebie, a Ty nie musisz gromadzić zapasów narzędzi, więc oszczędzasz powierzchnię magazynową i nie zamrażasz kapitału w przechowywanych produktach. Znacznie prostsza i szybsza jest także procedura zakupowa – bo jest dopasowana do Ciebie.

Tworząc koncepcję Solar Tools myśleliśmy w sposób globalny o potrzebach i wymaganiach instalatorów, fachowców, specjalistów odpowiedzialnych za utrzymanie ruchu w zakładach produkcyjnych. Dlatego w ofercie Solar Tools znajdziesz wysokiej jakości narzędzia ręczne i elektronarzędzia, które sprawdzą się nawet w warunkach intensywnej eksploatacji. Wśród oferowanych w Solar Tools produktów znajdziesz także specjalistyczne narzędzia dla elektroinstalatorów, spełniające niezbędne normy. Oczywiście nie zapomnieliśmy też o częściach zamiennych – między innymi o wiertłach i bitach. Jak już wspomnieliśmy, celem Solar Tools jest stworzenie kompleksowej oferty z myślą o profesjonalistach. Dlatego też w naszej ofercie znajdziesz także szeroki wybór systemów do przechowywania narzędzi – od klasycznych skrzynek narzędziowych, po innowacyjne walizki i plecaki.

Sprawdź naszą ofertę Solar Tools i skorzystaj ze wsparcia naszych ekspertów!

Zobacz nasze pozostałe koncepcje

Najlepsze w tej cenie

Solar Plus to produkty wysokiej jakości w konkurencyjnych cenach. Opierając się na wieloletnim doświadczeniu w branży, w naszej koncepcji Plus zgromadziliśmy szeroką gamę produktów, która pokrywa do 80% Twoich codziennych potrzeb materiałowych w pracy elektroinstalatora. Produkty są zawsze dostępne w magazynie, dlatego możesz je zamówić w każdej chwili. Niezależnie czy potrzebujesz jedną czy kilkadziesiąt sztuk. To jest Solar Plus.

Produkty przyjazne środowisku

Jeśli potrzebujesz rozwiązań, które pozwolą Ci wykorzystać zieloną energię, znajdziesz je w koncepcji Solar Zero. Nieważne czy potrzebujesz wszystkich komponentów aby zmontować instalację fotowoltaiczną, podłączyć system ładowania pojazdów elektrycznych, czy ekologicznie i bezpiecznie ogrzać dom dzięki ogrzewaniu na podczerwień. Nasi eksperci zadbali o dobór najlepszych, dostępnych produktów i rozwiązań na rynku.

Wszystko dla przemysłu

W Solar Industry znajdziesz produkty, których potrzebujesz do poprawnego funkcjonowania, czy modernizacji linii produkcyjnej. Mając na uwadze jak cenny jest Twój czas, w koncepcji Industry znajdziesz części wiodących producentów. Pozwól zaopiekować się nam Twoimi zamówieniami i nie trać więcej czasu na żmudne szukanie podzespołów.Kiedy światło odgrywa rolę

Jeśli standardowe rozwiązania nie działają, specjalnie dla Ciebie zaprojektujemy unikalne rozwiązania dla danego obiektu. Nasi specjaliści od oświetlenia z bogatym doświadczeniem i wiedzą są gotowi pomóc w znalezieniu optymalnego rozwiązania dla wszystkich rodzajów projektów oświetleniowych. Z Solar Light masz dostęp do najlepszych rozwiązań i produktów oświetleniowych na rynku..

Kable do każdego zadania

Sieć renomowanych, międzynarodowych dostawców i producentów, których oferta została zgromadzona w koncepcji Solar Cable umożliwia dostarczanie najbardziej specjalistycznych kabli do każdego zadania. Posiadamy jeden z najlepiej zaopatrzonych magazynów kabli i przewodów w branży, zgodny z aktualnymi normami międzynarodowymi


Najlepsze w tej cenie

Zawsze skupiamy się na uzyskaniu najwyższej wartości za każdy wydany grosz. Dzięki Solar Netto wyeliminowaliśmy wszystkie dodatkowe koszty, co oznacza, że masz zagwarantowane stałe, niskie ceny. W ofercie Solar Netto znajdziesz podstawowe produkty z zakresu oświetlenia o zadowalającej jakości, które są zawsze dostępny w magazynie. Z Solar Netto otrzymujesz więcej za mniej.